Search
  • spontago

Berlin Seyahat Fuarı 2019'daydık // Berlin Travel Festival 2019

Updated: Oct 27, 2020

(English version below)


180'ı aşkın ülkeden 10 binden fazla katılımcıyı bir araya getiren Berlin Turizm Fuarı ile eş zamanlı gerçekleştirilen ve bireysel seyahat tutkunlarına odaklı "Farklı Gezin" temalı Berlin Seyahat Fuarı 8-10 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleştirildi.


Yeni nesil gezginlere hitap edip, güncel seyahat trendlerinin ana temayı oluşturduğu Berlin Seyahat Fuarı'nda 130'u aşkın katılımcı ve 140'tan fazla etkinlik, yeni nesil gezginler için bir araya geldi.


Spontago olarak katıldığımız fuarda, ziyaretçilerin standımıza ve konseptimize ilgisi seyahat aşkımızı alevlendirdi. Fuardaki diğer katılımcılarla bire bir tanışıp, farklı ülkelerde size özel tasarladığımız seyahatler için, yepyeni fikirlerle donandık, işbirliği imkanlarını değerlendirdik.


Kurduğumuz yeni bağlantılar, gözümüze çarpan yeni fikirlerle size özel butik seyahat tasarımınız için bir tık mesafenizdeyiz.


---


Each year the ITB (short for Internationale Tourismus Börse) welcomes around 10,000 exhibitors from more than 180 countries and regions. Between 8-10 March 2019, official partner event of the ITB Berlin, Berlin Travel Festival, took place with the motto "Travel Different".


Over 130 exhibitors and more than 140 events catered to the new generation of travelers.


Spontago, we were one of the exhibitors.

The interest of visitors to our booth and to our concept fueled our love of travel. During the festival we met one-on-one with the other exhibitors and discussed opportunities for cooperation.


With these inspirations and ideas topped up with new connections we have established, we are looking forward to curate your exclusive travel design.


#berlin #turizm #Fuar #seyahat #seyahataşkı

#kişiyeözel #butik #seyahat #tasarımı

#ITB #berlintravelfestival #traveldifferent #exhibitor

#spontago #LoveOfTravel

we #curate your #personalized #exclusive #traveldesign


3 views0 comments